GRESOWYCH

Czyszczenie posadzek gresowych

Posadzka gresowa może być narażone na odkładanie się kamienia, który powstaje w wyniku parowania wody wykorzystywanej do mycia. Zupełnie innym rodzajem brudu są zanieczyszczenia powstałe podczas niestarannego montażu płytek.

Na posadzce może też pojawić się brud będący efektem codziennego użytkowania, np. plamy od kawy, herbaty, oleju, soku czy wina. Każda z tych sytuacji wymaga doboru odpowiednich środków i technik czyszczenia. Zamów usługę czyszczenia posadzek gresowych w JDF Serwis, by mieć pewność, że brud z płytek zostanie usunięty za pomocą najlepiej dopasowanych metod, detergentów i narzędzi.

Czyścimy gres szorstki i szklony, o powierzchni naturalnej (satynowej), jak i polerowanej. Skutecznie usuniemy brud z posadzek technicznych z gresu antypoślizgowego oraz płytek, w których gresowy czerep pokryty jest ozdobnym szkliwem. Dokładnie myjemy płytki wraz z fugami. Przeprowadzimy też impregnację podłogi za pomocą środków ochronnych na bazie wody, rozpuszczalników, wosków lub olejów.

Profesjonalne czyszczenie i impregnacja posadzek gresowych, sprawią, że:

  • Twoja podłoga odzyska połysk i naturalny kolor. Dobrze dobrane środki dodatkowo uwydatnią barwę podłoża.
  • Płytki będą zabezpieczone przed wnikaniem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń.
  • Posadzka będzie zabezpieczone przed różnymi rodzajami brudu, w tym pochodzenia wodnego i oleistego.
  • Podłoga będzie się wolniej zużywała w wyniku codziennego użytkowania.

Pamiętaj, że w przypadku wielu szkliwionych płytek gresowych nie można pozostawiać zanieczyszczeń na zbyt długi czas. Brud powinien być szybko rozpuszczony, bo tylko wtedy masz pewność, że całkowite usunięcie plamy będzie możliwe. Skontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz szybkiego wyczyszczenia posadzki. Chętnie umówimy się pojedyncze lub cykliczne mycie wraz z zabezpieczaniem posadzki. Regularna konserwacja zmniejszy zużycie podłogi i pozwoli na dłużej zachować jej walory estetyczne.

Zamów usługę czyszczenia posadzek gresowych w JDF Serwis, jeśli szukasz rzetelnego i terminowego wykonawcy. Dysponujemy dobrze wykwalifikowaną kadrą i mamy na koncie wiele lat doświadczenia na rynku usług sprzątających. Do współpracy zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

W każdym wypadku możesz liczyć na najwyższą jakość usługi i rozsądną cenę.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową wycenę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 509-985-012. Możesz też użyć formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Usługę czyszczenia posadzek gresowych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.