LASTRYKO

Czyszczenie lastryko

Nowe powierzchnie wykonane z lastryko pięknie się prezentują. Mają urok naturalnego kamienia, a do tego są bardzo wytrzymałe. Niestety z czasem lastryko traci blask, a wykonane z niego posadzki, parapety i schody nie wyglądają już tak dobrze. Co zrobić, żeby lastrykowa powierzchnia odzyskała szlachetny urok? Najlepiej zlecić czyszczenie profesjonalnej firmie sprzątającej, takiej jak JDF Serwis.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Na Twoje życzenie wykonamy jednorazowe mycie wraz z konserwacją lub będziemy regularnie wykonywać usługę zgodnie z ustalonym harmonogramem. Proponujemy elastyczne godziny pracy. Jesteśmy dostępnie 24/7.

Chętnie podejmiemy się czyszczenia balkonów i tarasów, schodów i parapetów w budynkach prywatnych i firmowych czy posadzek w kościołach i urzędach. Lastryko to także popularny materiał do wykonywania nagrobków – jeśli chcesz, profesjonalnie wyczyścimy nagrobki, którymi się opiekujesz.

JDF Serwis wykona dla Ciebie następujące usługi:

  • zamiatanie lub odkurzanie powierzchni wykonanej z lastryko,
  • usuwanie głębokich zabrudzeń przy pomocy czyszczenia maszynowego,
  • polimeryzacja lastryko – zabezpieczenie powierzchni przed wnikaniem brudu.

Niezależnie od obiektu i wielkości zlecenia, dokładamy wszelkich starań, by pozostawić po sobie lśniącą, idealnie czystą powierzchnię. W każdym wypadku sięgamy po atestowane środki czyszczące, które spełniają normy dotyczące rozpadu biologicznego.

Do każdego zlecenia dobieramy optymalne techniki czyszczenia, narzędzia pracy i środki chemiczne. Korzystamy z zaawansowanych urządzeń czyszczących, takich jak pady diamentowe, krystalizatory oraz maszyny szorujące i polerujące. Zaufaj naszym specjalistom, a Twoja lastrykowa posadzka, schody lub parapety będą wyglądać jak nowe.

Każde zlecenie zaczynamy od darmowej wyceny. Skontaktuj się z nami pod numerem 509-985-012 lub za pomocą formularza, a oddelegujemy do Ciebie pracownika, który określi wartość zlecenia. Wycena nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy, jednak jesteśmy przekonani, że nasze atrakcyjne stawki przypadną Ci do gustu.

Usługę czyszczenia lastryko oferujemy klientom z miasta Katowice oraz całego województwa śląskiego. Działamy w takich miastach jak: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Tychy, Mikołów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kraków, Opole, Rybnik, Siemianowice, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.