LINOLEUM I PCV

Czyszczenie linoleum i PCV

Posadzki linoleum i PCV nadają się do bardzo różnych zastosowań. Zależnie od składu tworzywa mogą być wykorzystywane w prywatnych mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach handlowych, jak i w garażach, magazynach czy halach produkcyjnych.

Wykładziny elastyczne są wytrzymałe, znakomicie się prezentują i nie sprawiają kłopotów z codziennym utrzymywaniem czystości. Jednak poza regularnym zamiataniem warto zadbać również o gruntowne oczyszczenie i konserwację posadzki. Dzięki temu wykładzina będzie w dobrym stanie przez wiele lat, a mocno zanieczyszczone podłoże odzyska pierwotny urok.

Zamów czyszczenie wykładzin linoleum i PCV w JDF Serwis. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje powierzchniowe i dogłębne usuwanie zanieczyszczeń oraz zabezpieczenie posadzki przed ponownym zabrudzeniem.

Wykonamy następujące czynności:

  • odkurzymy i zamieciemy Twoją posadzkę, by usunąć piach, pył i kurz,
  • zmoczymy posadzkę roztworem zawierającym środek do gruntownego czyszczenia,
  • usuniemy stare powłoki zabezpieczające i silne zabrudzenia za pomocą szorowania maszynowego,
  • miejsca niedostępne dla maszyny oczyścimy ręcznie,
  • zbierzemy wodę i zanieczyszczenia odkurzaczem przemysłowym,
  • spłuczemy posadzkę czystą wodą,
  • nałożymy 2-3 warstwy ochronnej powłoki akrylowej
  • wypolerujemy posadzkę.

W efekcie Twoja podłoga odzyska dawny blask i będzie mogła być swobodnie użytkowana przez kolejne lata.

Z uwagi na różne zastosowania posadzek elastycznych i wiele typów tworzywa, czyszczenie każdorazowo wymaga dobrania odpowiednich środków chemicznych, urządzeń i technik usuwania brudu oraz metod konserwacji.

Specjaliści z JDF Serwis wiedzą, jak usunąć zanieczyszczenia z posadzki w zakładzie produkcyjnym, w jaki sposób wyczyścić wykładzinę zakładu przemysłowego i jak zabrać się za szorowanie atestowanych wykładzin w gabinetach stomatologicznych. Współpracujemy ze szkołami, urzędami, przychodniami, hotelami, bankami i restauracjami.

Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych specjalistów, a do pracy używamy środków i narzędzi najwyższej jakości. Stosujemy sprawdzone techniki czyszczenia, a usługę wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 509-985-012 lub za pomocą formularza kontaktowego. Zamów darmową i nie zobowiązującą wizję lokalną. Ocenimy stopień zabrudzenia posadzki i wycenimy usługę. Zapraszamy do współpracy.

Czyszczenie posadzek linoleum i PCV wykonujemy na obszarze miasta Katowice oraz okolic, ale przyjmujemy również zlecenia na terenie innych miast województwa śląskiego, takich jak: Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Mikołów, Bytom, Gliwice, Zabrze, Opole, Rybnik, Kraków, Piekary Śląskie, Tarnowskie góry, Częstochowa, Chehło, Miasteczko Śląskie, Będzin i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.