POLIMERYZACJA I AKRYLOWANIE

Polimeryzacja i akrylowanie posadzek

Nowa jest posadzka miła dla oka, wygodna w użytkowaniu i łatwa do czyszczenia. To zasługa twardej warstwy polimeru, która jest nakładana podczas instalowania podłogi. Niestety w trakcie intensywnego użytkowania wykładziny warstwa ochronna jest stopniowo ścierana i w końcu Twoja podłoga potrzebuje nowej powłoki. Proces nakładania świeżej warstwy nazywany jest polimeryzacją lub akrylowaniem i sprawia, że podłoże odzyskuje dobre właściwości użytkowe i estetyczny wygląd.

Polimeryzację posadzek możesz zamówić w JDF Serwis. Skorzystaj z naszych usług, jeśli chcesz, by Twoja podłoga:

  • odzyskała dawny urok,
  • nie zużywała się zbyt szybko,
  • była zabezpieczona przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi,
  • dała się łatwo czyścić i była chroniona przed wnikaniem brudu w głąb materiału,
  • miała właściwości antystatyczne i antypoślizgowe.

Czyszczenie i akrylowanie sprawiają, że kolor posadzki staje się wyraźniejszy, podłoga jest pozbawiona przebarwień i zarysowań oraz lśni, jak nowa. Dzięki właściwościom antystatycznym i antypoślizgowym, podłoga jest też bezpieczniejsza dla użytkowników i wrasta komfort korzystania z posadzki.

Polimeryzację wykonujemy w kilku etapach. Na początku maszynowo doczyszczamy posadzkę, by usunąć pozostałości zużytej warstwy zabezpieczającej. Gdy podłoga wyschnie, pokrywamy ją świeżymi warstwami polimeru. Po wyschnięciu nowych warstw dokładnie polerujemy posadzkę w celu utwardzenia powłoki. Na końcu doradzamy, jakich preparatów powinieneś używać, by podłoga była w dobrym stanie jak najdłużej.

JDF Serwis to gwarancja usług najwyższej jakości. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania i pracujemy aż do pełnej satysfakcji klienta. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów. Każde zlecenia traktujemy indywidualnie i dobieramy najlepsze techniki i narzędzia pracy. Wiemy, jak zadbać o podłogi w urzędach, sklepach, szkołach, uczelniach, biurowcach, szpitalach, przychodniach, klubach, restauracjach i zakładach produkcyjnych.

Usługę akrylowania posadzek proponujemy klientom indywidualnym i firmowym. Zamów bezpłatną wycenę i przekonaj się, jak atrakcyjne stawki oferujemy. Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub zadzwoń pod numer 509-985-012. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Polimeryzacje posadzek wykonujemy w całym województwie śląskim. Działamy głownie na terenie miasta Katowice, ale dojeżdżamy również do klientów z miast, takich jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice, Tychy, Mikołów, Opole, Rybnik, Kraków, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.