Z KAMIENIA NATURALNEGO

Czyszczenie posadzek z kamienia naturalnego

Do tego, że posadzki z kamienia naturalnego są wyjątkowo urokliwe nie trzeba nikogo przekonywać, ale z czasem sama posadzka przestaje wyglądać przekonywująco. Nagromadzony brud, wilgoć i tłuste lub kwaśne plamy pozbawiają kamień szlachetnego wdzięku i negatywnie wpływają na właściwości użytkowe podłoża. Kamienna podłoga staje się matowa i przebarwiona, a do tego trudno utrzymać ją w czystości. Jeśli zauważasz takie efekty, to oznacza, że najwyższy czas zamówić profesjonalne czyszczenie posadzki.

Każdego zabrudzenia można się pozbyć, by przywrócić podłodze pierwotny urok. Wiemy, jak tego dokonać. Wyczyściliśmy już tysiące metrów kwadratowych posadzek z kamienia naturalnego. Powierz nam czyszczenie posadzki, a udowodnimy Ci, że nawet mocno zabrudzony kamień może znów wyglądać jak nowy.

Warto zaufać JDF Serwis z wielu powodów:

  • Stosujemy techniki pielęgnacji kamienia, które dają efekt „rozlanej wody”. Wyczyszczony kamień odznacza się lustrzanym blaskiem.
  • Korzystamy ze środków zabezpieczających porowatość powierzchni, które chronią kamień przed ponownym szybkim zabrudzeniem. Zanieczyszczenia nie będą wnikały w głąb posadzki, a więc łatwo usuniesz najczęstsze zanieczyszczenia, takie jak kurz, piach czy pył.
  • Kamień odzyska wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Warstwa ochronna utrzymuje się przez długie lata.
  • Stosujemy zaawansowane narzędzia do szlifowania posadzki – wykorzystujemy najlepsze tarcze metalowe i diamentowe krążki. Do pracy wykorzystujemy także wysokiej jakości proszki polerskie.
  • Potrafimy skutecznie doczyścić zabrudzone i zarysowane powierzchnie. Wiemy, jak wydobyć naturalny koloryt kamienia.

Chętnie wyczyścimy Twoje posadzki z granitu, marmuru, wapienia, piaskowca i innych kamieni naturalnych. Twoja posadzka odzyska estetyczny wygląd, a Ty zaoszczędzisz czas, bo sprzątanie kamienia będzie łatwiejsze.

Zespół JDF Serwis tworzą doświadczeni specjaliści. Do pracy nad każdym zleceniem delegujemy osoby o adekwatnych kwalifikacjach. Każdorazowo dobieramy narzędzia i środki chemiczne odpowiednie do skali i złożoności zlecenia. Sprzątamy szczegółowo, sprawnie i w terminie najwygodniejszym dla zleceniodawcy.

Z równą powagą traktujemy klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje państwowe. Zapraszamy do współpracy hotele, banki, sklepy, salony spa, bary, restauracje, kluby, uczelnie i szkoły oraz właścicieli nieruchomości mieszkalnych.

Każde zlecenie poprzedzamy wizją lokalną i rzetelną wyceną. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy na miejsce i oszacujemy wartość zadania. Wycena w JDF Serwis jest darmowa i niezobowiązująca.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 509-985-012 lub za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Czyszczenie posadzek z kamienia naturalnego wykonujemy na obszarze miasta Katowice oraz w całym województwie śląskim.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.