ZABEZPIECZANIE POSADZEK TWARDYCH

Zabezpieczanie posadzek twardych

Piękne posadzki granitowe, marmurowe, gresowe czy lastryko to ozdoba wielu budynków użyteczności publicznej, klubów, sklepów, hotelów i apartamentowców. To także praktyczne i wytrzymałe podłoże, które może służyć przez wiele lat, jeśli tylko jest odpowiednio zadbane. Nowo zainstalowana posadzka ma warstwę ochronną, ale powłoka z czasem się zużywa i podłoże traci ładny wygląd.

Podłoga bez zabezpieczenia staje się matowa i traci intensywny kolor, staje się bardziej podatna na zabrudzenia i traci właściwości użytkowe. Jeśli zauważasz podobne efekty na Twojej posadzce, skontaktuj się z JDF Serwis. Oczyścimy i na nowo zabezpieczymy Twoją podłogę.

Oto najważniejsze korzyści płynące z zabezpieczania posadzek:

  • Podłogę z nową warstwą ochronną łatwiej utrzymasz w czystości. Zabrudzenia nie wnikają tak szybko w strukturę materiału, a regularne sprzątanie powierzchniowe daje dobre efekty. To oznacza lepszą higienę i niższe koszty utrzymania podłogi.
  • Zabezpieczona posadzka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu ma wydłużoną żywotność i będziesz mógł komfortowo używać podłogi przed długie lata.
  • Powłoki zabezpieczające wpływają pozytywnie na właściwości antypoślizgowe posadzki. To oznacza, że codzienne poruszanie się po podłodze będzie bezpieczniejsze.
  • Dzięki oczyszczeniu i zabezpieczeniu, posadzka zyskuje głębszy kolor i prezentuje się znacznie atrakcyjniej. Twoje miejsce pracy lub mieszkanie będzie prezentować się jeszcze lepiej!

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, instytucjami i zleceniodawcami indywidualnymi. Zabezpieczamy posadzki twarde w mieszkaniach, hotelach, szkołach, uczelniach, urzędach, placówkach handlowych, halach produkcyjnych, magazynach i wszędzie tam, gdzie estetyka i bezpieczeństwo użytkowania posadzki mają duże znaczenie.

JDF Serwis to firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą z najwyższym zaangażowaniem. Cenimy czas naszych klientów, więc zlecenia zawsze wykonujemy terminowo.

Czyścimy i zabezpieczamy posadzki gresowe, lastryko, granitowe, marmurowe, terakotę, porcelanę, kostki brukowe oraz twarde wykładziny PCV i linoleum.

Cenę każdego zadania ustalamy indywidualnie na podstawie wizji lokalnej. Skontaktuj się z nami i zamów darmową, nie zobowiązującą wycenę. Zadzwoń pod numer 509-985-012 lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy do współpracy!

Zabezpieczenia posadzek twardych wykonujemy na terenie miasta Katowice oraz całego województwa śląskiego. Działamy w takich miastach jak: Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Mikołow, Bytom, Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice, Rybnik, Opole, Częstochowa, Kraków, Będzin, Łaziska i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.