ŻYWICZNYCH

Czyszczenie posadzek żywicznych

Posadzki żywiczne są często instalowane w magazynach, halach produkcyjnych lub dużych parkingach. Takie zastosowanie sprawia, że podłoże jest narażone na oddziaływanie olejów, smarów, kwaśnych środków chemicznych oraz kontakt z oponami aut i wózków widłowych. To trudne do usunięcia zabrudzenia, które negatywnie wpływają nie tylko na estetykę, ale również na trwałość i bezpieczeństwo użytkowania posadzki. Uciążliwe zanieczyszczenia mogą pojawić się także na posadzkach żywicznych instalowanych w domu.

Aby przedłużyć żywotność posadzki, podłoże powinno być regularnie i dokładnie czyszczone. Chętnie się tym zajmiemy. Zamów czyszczenie w JDF Serwis, by skutecznie zadbać o jakość Twojej posadzki żywicznej.

Oferujemy sprzątanie wszystkich najczęściej spotykanych rodzajów posadzek żywicznych, takich jak:

  • jastrych żywiczny,
  • malowanka,
  • posadzka antypoślizgowa.

W zależności od typu podłogi, wykonujemy czyszczenie za pomocą szczotek lub pedów. Dobieramy środki chemiczne o odpowiednim stężeniu i nie stosujemy środków, które mogą zmatowić żywicę. Wiemy, jak dokładnie oczyścić podłoże, by nie uszkodzić lakieru.

Chętnie doprowadzimy do porządku Twoją posadzkę w magazynie, hali produkcyjnej, garażu, sklepie lub pomieszczeniu technicznym. Z równym zaangażowaniem wyczyścimy podłogę w budynku użyteczności publicznej i w mieszkaniu.

Skorzystaj z usług JDF Serwis, jeśli szukasz:

  • dobrze wyszkolonej i doświadczonej kadry sprzątającej,
  • firmy, która wykonuje usługi dokładnie i terminowo,
  • wykonawcy, który każde zlecenie traktuje indywidualnie i z najwyższą starannością.

Możesz na nas liczyć niezależnie od skali i stopnia skomplikowania zlecenia. Zamów pojedyncze sprzątanie lub umów się na cykliczne wykonywanie usługi zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pamiętaj, że stałe utrzymywanie posadzki w czystości znacząco przedłuża jej żywotność i pozytywnie wpływa na komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo pracy.

Wykonanie usługi poprzedzamy wizją lokalną i darmową wyceną, które nie są wiążące. Skontaktuj się z nami i wskaż najwygodniejszy termin. Jesteśmy dostępnie pod numerem 509-985-012. Możesz też użyć formularza dostępnego na stronie. Zapraszamy do współpracy!

Usługę czyszczenia posadzek żywicznych świadczymy na terenie miasta Katowice oraz innych miast woj. Śląskiego takich jak: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tychy, Mikołow, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Jaworzno, Częstochowa i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.