CZYSZCZENIE TAPICERKI

Czyszczenie tapicerki

Czyścimy tapicerkę meblową, fotele, krzesła, kanapy, sofy, rogówki oraz tapicerkę samochodową w samochodach osobowych, ciężarowych, busach, vanach i autokarach. Czyścimy również ekoskórę.

Jak czyścimy?

Tapicerkę czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro ) i jest to jedna z najskuteczniejszych metod. Polega ona na spryskaniu powierzchni środkiem do wstępnego rozpuszczania brudu następnie wtarcie środka w materiał za pomocą szczoteczki, a następnie spłukanie i zebranie rozpuszczonego brudu odkurzaczem piorącym.

Czym czyścimy?

Do czyszczenie tapicerki używamy odkurzacza piorącego oraz środków Niemieckiej firmy Karcher.

Specjalną troską obdarzamy tapicerkę skórzaną. Usunięcie zabrudzeń z tapicerki skórzanej – meblowej i samochodowej – wymaga po każdorazowym wyczyszczeniu starannej konserwacji. Wykorzystujemy do tego światowej klasy atestowane środki, opierając się na sprawdzonych, renomowanych niemieckich markach. Nigdy nie stosujemy tzw. zamienników ani środków na bazie rozpuszczalników, które mogą uszkodzić skórę. Szczególna dbałość o właściwe ich dobranie i delikatne obchodzenie się z materiałem znacznie przedłuża jego żywotność. Będą Państwo zaskoczeni!

Masz pytania? Zadzwoń 509-985-012, lub skorzystaj z formularza

Czyszczenie tapicerki wykonujemy na terenie miasta Katowice oraz całego woj. Śląskiego.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.