MEBLOWEJ

Czyszczenie tapicerki meblowej

Obicia tapicerskie są wszechobecne. Upiększają sofę i pufy w Twoim salonie oraz fotel w Twoim biurze. Prawdopodobnie nawet w tej chwili siedzisz na tapicerowanym meblu. Materiały tapicerskie są miłe w dotyku, pięknie się prezentują i pozwalają na wygodne korzystanie z elementów wyposażenia wnętrz. Mają tylko jedną wadę: podobnie jak większość tkanin, gromadzą kurz, roztocza i bakterie. Aby pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów i brudu, warto przynajmniej raz w roku solidnie wyprać tapicerkę meblową. Solidnie, czyli przy użyciu profesjonalnego odkurzacza oraz wysokiej jakości środków myjących. Ważna jest również technika czyszczenia materiału. A co jeśli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem i nie masz doświadczenia w praniu tapicerek? Wówczas zachęcamy do skorzystania z usług JDF Serwis. Szybko i efektywnie doprowadzimy Twoje tapicerki do porządku. Jak działamy i dlaczego warto nam zaufać?

W jaki sposób JDF Serwis wyczyści Twoje tapicerki meblowe?

Na rynku usług sprzątających działamy od 8 lat, a czyszczenie tapicerek meblowych to jeden z kluczowych elementów naszej oferty. Wyczyściliśmy już tysiące mebli – dzięki temu wiemy, jakie środki i techniki czyszczenia dobrać do danego materiału. W każdym wypadku stosujemy preparaty piorące najlepszych światowych marek, w tym przede wszystkim firmy Karcher – znanego niemieckiego producenta środków myjących wysokiej jakości.

Twoje meble wyczyścimy metodą ekstrakcyjną. To bardzo efektywna technika prania tapicerki, która dzieli się na trzy etapy. Najpierw nanosimy środek na materiał tapicerski w celu rozpuszczenia brudu. Kolejny krok to wcieranie preparatu szczotką. Na koniec tapicerka zostanie spłukana a brud zebrany za pomocą odkurzacza piorącego.

Co daje profesjonalne czyszczenie tapicerki?

Profesjonalne czyszczenie oznacza przede wszystkim usunięcie kurzu, roztoczy i bakterii, które zalegają głęboko w strukturze materiału. Dzięki temu Twoje meble będą prezentować się znacznie lepiej i – co ważniejsze – środowisko, w którym funkcjonujesz będzie zdrowsze. Czyste meble to mniej bólów głowy i kichania oraz lepsze samopoczucie na co dzień.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.