CZYSZCZENIE WYKŁADZIN

Czyszczenie wykładzin

Wykładzina jako element wyposażenia obiektu jest szczególnie narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Wraz z obuwiem wnosimy do obiektu, biura błoto, piasek, kurz i inne zabrudzenia, które mają nie tylko wpływ na wygląd wykładziny i estetykę obiektu, ale również na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ z czasem wykładzina staje się siedliskiem bakterii i roztoczy które powodują alergie, bóle głowy i inne dolegliwości.

Aby zachować walory estetyczne wykładziny i cieszyć się pracą w komfortowych warunkach należy systematyczne przeprowadzać zabiegi czyszcząco pielęgnacyjne, które obejmuje systematyczne odkurzanie, odplamianie i czyszczenie wykładziny. Optymalnym rozwiązaniem jest czyszczenie wykładziny 2 x do roku oraz jej bieżące odplamianie.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie/pranie wykładzin obiektowych z zastosowaniem odpowiednich technik, maszyn oraz środków w zależności od rodzaju wykładziny, stopnia i rodzaju zabrudzeń oraz intensywności z jaką wykładzina jest eksploatowana.

Masz pytania? Zadzwoń 509-985-012, lub wypełnij formularz

Czyszczenie wykładzin wykonujemy na terenie miasta Katowice oraz innych miast całego woj. Śląskiego takich jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Śemianowice, Tychy, Mokołów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Łaziska, Częstochowa, Rybnik, Opole, Kraków, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów oraz wiele innych miast.

Wykładziny o powierzchni powyżej 500 m2 czyścimy na terenie całego kraju w takich miastach jak Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków, Gdynia, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Białystok i wiele innych miast.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.