NA WYSOKOŚCIACH

Mycie okien na wysokościach

Okna i przeszklone powierzchnie to wizytówka budynku, więc powinny być zawsze czyste, aby obiekt dobrze się prezentował. Niestety nie każde okno można po prostu umyć – czyszczenie wysoko położonych lub trudnodostępnych okien wymaga profesjonalnego sprzętu i dobrze wyszkolonej ekipy. Jedno i drugie znajdziesz w JDF Serwis.

Myjemy trudnodostępne okna i szklane powierzchnie w obiektach prywatnych, firmowych i budynkach użyteczności publicznej. Wyczyścimy okna w biurowcach, szpitalach, szkołach, obiektach sportowych i budynkach mieszkalnych. Mycie wykonujemy za pomocą oczyszczonej wody zdemineralizowanej i środków, które nie pozostawiają smug nawet na mocno nasłonecznionych nawierzchniach.

Do mycia okien na wysokościach używamy:

  • kijów teleskopowych, które pozwalają na szybką, dokładna i wygodną pracę,
  • podnośnika koszowego, który umożliwia dotarcia na wyższe piętra budynku,
  • technik alpinistycznych, dzięki którym dochodzimy nawet do najtrudniej dostępnych powierzchni.

Wyczyścimy każde okno, niezależnie od typu. Obok modeli plastikowych i aluminiowych, myjemy również okna drewniane i stare rozkręcane modele. Chętnie podejmiemy się czyszczenia dużych powierzchni – zleć nam czyszczenie szklanych elewacji, szyb wystawowych lub kasetonów reklamowych.

Decydując się na współpracę JDF Serwis masz pewność, że na miejscu pojawią się pracownicy, którzy posiadają kwalifikacje i uprawnienia odpowiednie do zleconego zadania. Praca zostanie wykonana w wyznaczonym terminie, a efektem naszych działań będą idealnie czyste okna.

Korzystamy nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy i sprawdzonych środków czyszczących. Techniki mycia, urządzenia i chemię dobieramy każdorazowo do charakteru zlecenia. Dzięki temu masz pewność, że usługa świadczona przez naszą firmę będzie najwyższej jakości.

Przed wykonaniem zlecenia obejrzymy obiekt, by wybrać odpowiednie metody pracy. Sprawdzimy czy teren nadaje się do wjechania podnośnika koszowego lub czy obiekt umożliwia mycie alpinistyczne. Za wizję lokalną i wycenę nie pobieramy opłaty i nie zobowiązują Cię one do podjęcia współpracy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509-985-012 lub za pomocą formularza kontaktowego.

Usługę mycia okien na wysokościach świadczymy na terenie miasta Katowice oraz całego województwa śląskiego. Działamy również w takich miastach jak: Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Tychy, Mikołów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kraków, Opole, Rybnik, Siemianowice, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.