W BIUROWCACH

Mycie okien w biurowcach

Biuro jest wizytówką firmy i musi prezentować się nienagannie, a czyste okna to wyznacznik dbałości o porządek. Umyte szyby, ramy, framugi i parapety sprawiają, że w pomieszczeniu jest więcej naturalnego światła i miejsce pracy sprawia lepsze wrażenie. Ponadto w rozświetlonym biurze lepiej się pracuje, a czyste okna to większa higiena pracy.

Chcesz by okna w Twoich biurach były idealnie czyste? W takim razie postaw na JDF Serwis. Jesteśmy profesjonalnym serwisem sprzątającym i na koncie mamy już tysiące wyczyszczonych okien. Wiemy jak dopasować techniki pracy do zlecenia. Sprzątając biura zachowujemy ciszę i staramy się, by sprzątanie przebiegało jak najsprawniej. Zachowujemy szczególną ostrożność w pobliżu sprzętów biurowych i dokumentów. Możesz być pewien, że nie zakłócimy pracy biura.

Myjemy wszystkie rodzaje okien:

  • plastikowe, aluminiowe, drewniane i stare okna rozkręcane,
  • dotrzemy do okien dachowych, świetlików i przeszklonych dachów,
  • możesz nam zlecić również wyczyszczenie szklanej elewacji i innych niestandardowych przeszkleń o dowolnej powierzchni.

JDF Serwis korzysta z zaawansowanych metod sprzątania. Jeśli wymaga tego zlecenie, sięgamy po techniki alpinistyczne, używamy podnośnika koszowego lub kijów teleskopowych. W każdym wypadku dobieramy odpowiednie detergenty i sprzęt czyszczący. Korzystamy z wysokiej jakości środków chemicznych, które skutecznie usuwają zabrudzenia i pozostawiają warstwę ochronną – dzięki temu szklana powierzchnia nie brudzi się tak szybko.

Skorzystaj z naszej oferty, jeśli szukasz profesjonalnej pomocy. Dysponujemy doskonale wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, która wie, jak poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Dotrzemy do niedostępnych miejsc i skutecznie usuniemy nawet zabrudzenia poremontowe i pobudowlane. Każde okno pozostawimy krystalicznie czyste – pozbawione brudu i smug.

Zleć nam pojedyncze mycie lub zamów cykliczną usługę. Proponujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się sam, zamawiając darmową wycenę pod numerem 509-985-012 lub za pomocą formularza kontaktowego.

Myjemy okna w biurowcach głównie na terenie miasta Katowice, ale także w innych miastach województwa śląskiego.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.