W DOMACH PRYWATNYCH

Mycie okien w domach prywatnych

Okna w domu powinieneś czyścić co kilka tygodni. Ale czy masz na to czas? Po pracy jesteś zbyt zmęczony, by zająć się porządkami, a w weekend czekają przyjaciele, rodzina i niezrealizowane pasje. Jak połączyć czystość w mieszkaniu z życiem towarzyskim i obowiązkami zawodowymi? Odpowiedzią jest usługa czyszczenia okien w domach prywatnych proponowana przez JDF Serwis. Dołącz do osób, które dbają o czystość, nie tracąc cennego czasu. Mycie okien w domach to najczęściej wybierana usługa firm sprzątających.

JDF Serwis dokładnie umyje całe okno. Czyścimy:

  • szyby (z obu stron),
  • ramy,
  • parapety,
  • futryny,
  • żaluzje i wertykale.

Myjemy wszystkie rodzaje okien, w tym okna plastikowe, aluminiowe, drewniane oraz okna starego typu (rozkręcane). Sięgniemy też do okien dachowych i wyczyścimy okna balkonowe, a także wszelkie inne przeszklenia w Twoim domu. Doprowadzimy do blasku standardowo zabrudzone okno przed świętami lub pozbędziemy się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń po remoncie.

Do każdego zlecenia indywidualnie dobierzemy sprzęt, środki i techniki czyszczenia, aby zapewnić Ci usługę na najwyższym poziomie. Do Twojego domu przybędzie zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy sprawnie wykonają zadanie. Stosujemy środki, które nie pozostawiają smug i chronią szybę przed ponownym szybkim zabrudzeniem. Efektem naszej pracy będą idealnie czyste okna i więcej światła słonecznego w Twoim domu.

Zleć nam pojedyncze mycie okien lub umówmy się na regularne czyszczenie. Chętnie podejmiemy się także sprzątania całego mieszkania. Zadbamy o Twój dom, a Ty poświęcisz wolny czas na spotkania z bliskimi, dodatkowe godziny pracy lub realizowanie hobby.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509-985-012 lub za pomocą formularza kontaktowego. Na dobry początek proponujemy darmową wycenę.

Usługę mycia okien w domach prywatnych oferujemy mieszkańcom miasta Katowice oraz innych miast województwa śląskiego, takich jak: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tychy, Mikołow, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Jaworzno, Częstochowa i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.