W PLACÓWKACH EDUKACYJNYCH

Mycie okien w placówkach edukacyjnych

Placówki edukacyjne to miejsca publiczne, których wizerunek ma szczególne znaczenie. Ważną częścią tego wizerunku są okna – zadbane szyby, ramy i parapety sprawiają, że obiekt wygląda schludnie i zachęca do wejścia. Czyste okna to także więcej naturalnego światła w klasach i salach wykładowych, a więc i lepsze samopoczucie uczniów, studentów, nauczycieli i wykładowców.

Jeśli chcesz skutecznie zadbać o czystość okien w placówce edukacyjnej, zleć mycie okien naszej firmie. JDF Serwis dysponuje sprzętem i środkami najwyższej jakości. Stosujemy metody i substancje czyszczące, które dokładnie usuwają brud i chronią okno przed ponownym zanieczyszczeniem. Do Twojego zlecenia oddelegujemy zespół doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą środki i techniki czyszczenia do rodzaju okna i typu zabrudzeń. Pozbędziemy się zanieczyszczeń, nie pozostawiając smug.

Chętnie wykonamy dla Ciebie jednorazowe czyszczenie lub umówimy się na regularne mycie. Rekomendujemy mycie okien w placówkach edukacyjnych przynajmniej dwa razy w roku.

JDF Serwis umyje okna i przeszklenia w pomieszczeniach edukacyjnych każdego rodzaju:

  • w klasach szkolnych i przedszkolnych,
  • w salach wykładowych na uczelniach,
  • w obiektach sportowych,
  • w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre placówki szkolne działają przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, dlatego oferujemy tryb pracy, który nie zakłóci rytmu funkcjonowania szkoły. Proponujemy elastyczne godziny wykonywania usługi – chętnie przyjedziemy we wskazanym przez Ciebie terminie.

JDF Serwis dokładnie wyczyści okna i elementy szklane różnego rodzaju, w tym:

  • okna plastikowe,
  • okna drewniane,
  • okna aluminiowe,
  • okna balkonowe,
  • okna skręcane (starego typu),
  • nietypowe przeszklenia.

Każde okno umyjemy z obu stron. Dodatkowo oczyścimy futryny, ramy i parapety, a także elementy osłaniające szybę, takie jak żaluzje czy wertykale. Usuniemy kurz, pył oraz inne zabrudzenia, np. plamy i nalepki. Podejmiemy się czyszczenia okien, które są mocno zabrudzone w wyniku remontu.

Dysponujemy podnośnikami koszowymi i kijami teleskopowymi, a także wykonujemy mycie alpinistyczne. Możesz być pewien, że dotrzemy do każdego przeszklenia i odkryjemy jego prawdziwy blask.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową, nie zobowiązującą wycenę. Jesteśmy dostępnie pod numerem telefonu 509-985-012. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego. Pracujemy w trybie 24/7. Zapraszamy do współpracy!

Usługę mycia okien w placówkach edukacyjnych wykonujemy na terenie miasta Katowice oraz całego województwa śląskiego. Sprzątamy również w takich miastach, jak: Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Mikołow, Bytom, Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice, Rybnik, Opole, Częstochowa, Kraków, Będzin, Łaziska i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.