W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

Mycie okien w placówkach medycznych

Placówki medyczne muszą odznaczać się najwyższym poziomem higieny. Czystość ma kluczowe znaczenie dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich, gdzie często przebywają osoby o obniżonej odporności. Higiena jest ważna dla obiektów tego rodzaju również ze względów reprezentacyjnych. To miejsca, od których pacjenci i klienci oczekują wzorowej czystości.

JDF Serwis proponuje mycie okien w placówkach medycznych. Oferujemy wysokiej jakości usługę w przystępnej cenie. Zleć nam czyszczenie okien w szpitalu, aptece, przychodni lub gabinecie lekarskim – w każdym wypadku pozostawimy idealnie czyste szyby, ramy, framugi, parapety i żaluzje. Wiemy, jak umyć Twoje okna, by były pozbawione smug i pozostałe czyste na dłużej.

Wysoka jakość naszych usług gwarantują:

  • Doświadczona kadra specjalistów, którzy wiedzą, jak dobrać właściwe metody czyszczenia, narzędzia i chemię do charakterystyki zlecenia.
  • Sprawdzone środki do czyszczenia i dezynfekcji oraz dobrze dobrany sprzęt myjący,
  • Szeroka gama technik sprzątania. Jeśli zlecenie tego wymaga, oprócz standardowych myjek, skrobaków i ściereczek, wykorzystujemy kije teleskopowe, podnośnik koszowy lub sprzęt do mycia alpinistycznego.

Staramy się, by po każdym zleceniu pozostawić nie tylko doskonale czyste okna, ale również dobre wrażenie. Wiemy, jak zachować się w placówce medycznej, by nie przeszkadzać pacjentom i personelowi. Sprzątamy w ciszy, nie dotykamy sprzętów i zachowujemy szczególną ostrożność w pobliżu urządzeń medycznych oraz dokumentów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest stosowanie się do wymogów Sanepidu i zasad BHP. Możesz być pewien, że do zlecenia oddelegujemy tylko pracowników, którzy mają badania uprawniające do pracy w placówkach medycznych i przeszli odpowiednie szkolenia.

Chętnie podejmiemy stałą współpracę lub wykonamy pojedyncze zlecenie. Na dobry początek proponujemy darmową wycenę.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509-985-012 lub za pomocą fomularza dostępnego na stronie.

Zlecenia na mycie okien w placówkach medycznych przyjmujemy na obszarze miasta Katowice, ale dojeżdżamy również do klientów w innych miastach na terenie całego woj. śląskiego, takich jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice, Tychy, Mikołów, Opole, Rybnik, Kraków, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.