WITRYNY SKLEPOWE

Mycie witryn sklepowych

Twój towar może być najwyższej jakości, ale klienci tego nie docenią, jeśli wystawa będzie znajdować się za brudną szybą. Tylko krystalicznie czysta witryna pozwoli na zaprezentowanie biżuterii, odzieży, zastawy i dowolnego innego asortymentu w pełnej okazałości. Jednak umycie dużej powierzchni szklanej nie jest takie łatwe – szyba często pozostaje niedomyta i pełna smug. Dlatego lepiej zlecić to zadanie specjalistom.

JDF Serwis to profesjonalny serwis sprzątający, który znakomicie poradzi sobie z Twoja witryną sklepową. Wyczyścimy szybę przy pomocy indywidualnie dobranych narzędzi i środków czyszczących, które nie pozostawią ani jednej smugi. Dokładnie usuniemy drobne zabrudzenia lub trudne do wyczyszczenia pozostałości po remoncie.

Stosujemy środki, które chronią szybę przed ponownym szybkim zabrudzeniem, a więc Twoja witryna pozostanie krystalicznie czysta na dłużej.

Mocną stroną JDF Serwis jest wyszkolona i doświadczona kadra, która poradzi sobie nawet z trudnymi i nietypowymi zadaniami.

Nasza ofertę kierujemy do sklepów jubilerskich, salonów samochodowych, sklepów odzieżowych i wszystkich placówek, w których asortyment jest prezentowany za pomocą efektownej witryny sklepowej. Dodamy blasku Twojej ofercie, a klienci jeszcze częściej zawitają w Twoim sklepie.

Zleć umycie witryny sklepowej JDF Serwis, a będziesz mieć pewność, że:

  • pozostawimy Twoją szybę idealnie czystą,
  • wykonamy zadanie terminowo,
  • użyjemy optymalnych technik, narzędzi i środków czyszczących.

Każdorazowo staramy się dopasować do grafiku klienta. Zamów mycie witryny, gdy sklep jest nieczynny lub wskaż godziny, w których ruch jest najmniejszy. Pracujemy 24/7. Nie będziemy przeszkadzać Twoim pracownikom i klientom. Przyjedziemy na czas i sprawnie wykonamy zadanie.

Chętnie przyjmiemy zlecenie pojedynczej placówki lub obsłużymy lokalną sieć sklepów. Wyczyścimy Twoją witrynę jednorazowo lub umówimy się na cykliczne sprzątanie.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową wycenę. Zadzwoń pod numer 509-985-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Naszą usługę kierujemy do sklepów na terenie miasta Katowice oraz całego województwa śląskiego.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.