O FIRMIE

O firmie

JDF Serwis to firma sprzątająca, która swoim działaniem obejmuje teren całego województwa śląskiego, chociaż głównym obszarem działania jest miasto Katowice i okolice.

Jesteśmy młodą, działającą od kilku lat firmą sprzątającą, która zdążyła w tym krótkim czasie wyrobić sobie opinię rzetelnej i godnej zaufania firmy.

W każde zlecenie angażujemy się w 100% i zawsze działamy na najwyższych obrotach dbając o jak najwyższą jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.

Nasz zespół, to młode i pełne energii osoby, które starannie dobieramy kierując się względami etycznymi – wysoką kulturą osobistą, uczciwością i prezencją, oraz praktycznymi w tym przede wszystkim, odpowiednimi predyspozycjami i umiejętnościami fizycznymi.
Nasi pracownicy mają również odpowiednie kwalifikacje (np. prace wysokościowe) i przeszkolenie dzięki czemu wiedzą jak radzić sobie ze sprzątaniem i czyszczeniem różnego rodzaju powierzchni (np. mebli z naturalnej skóry).

JDF Serwis to firma sprzątająca, która stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o jakość wykonywanych usług i nie są to dla nas puste słowa. Zawsze staramy się być na bieżąco jeśli chodzi o środki, trędy i sprzęt w technologii sprzątania. Śledzimy rynek, bywamy na targach, korzystamy ze szkoleń.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta dlatego sprzątając obiekty zwracamy uwagę na szczegóły, nawet te najdrobniejsze detale.
Zawsze pracujemy na sprawdzonych renomowanych środkach wiodących firm dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług.
Zapraszamy do podjęcia stałej współpracy, gdzie niezmiennie wysoka jakość idzie w parze z wysokimi rabatami i korzystnymi umowami, zabezpieczającymi obie strony.

Nie jesteś przekonany? Skorzystaj z okresu próbnego! Masz pytania? Zadzwoń już dziś tel. 509-985-012, lub skorzystaj z formularza.

Na każdy kontakt odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Nie pozwolimy Ci czekać.

Większość usług wykonujemy na terenie całego województwa Śląskiego oraz Małopolski. Działamy między innymi na terenie takich miast jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice, Tychy, Mikołów, Piekary Śląskie, Tarnowskie góry, Opole, Rybnik, Częstochowa, Kraków, Chorzów, Bytom oraz w wielu innych miastach woj. Śląskiego i Małopolski.

Misja i wizja firmy JDF Serwis

Firma sprzątająca JDF Serwis ma swoją misję i wizję.

Misja firmy

Naszą misją jest wyznaczanie nowych, wyższych standardów w branży usług utrzymania czystości i udostępnianie naszym klientom usług na możliwie najwyższym poziomie. Aby osiągnąć ten cel stale podnosimy kompetencje firmy i pracowników korzystając ze szkoleń, imprez branżowych, targów i dostępnej na Polskim jak i na europejskim rynku wiedzy na temat najnowszych technologii sprzątania obiektów oraz czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Oferując usługi naszym klientom wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz sprawdzone, dedykowane i atestowane środki.

Wizja firmy

Nasza wizja, to znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych i prestiżowych firm sprzątających w Polsce. Chcemy, aby znakiem rozpoznawczym firmy sprzątającej JDF Serwis była wysoka jakość świadczonych i wykonywanych usług.

Chcemy również sukcesywnie tworzyć miejsca pracy dla młodych ambitnych osób, które będą mogły się w naszej firmie realizować.

Zależy nam także na tym, aby mieć wkład w edukację i rozwój branży usług porządkowych oraz podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat tego w jaki sposób utrzymywać obiekty i różnego rodzaju powierzchnie w czystości.

Technologia i sprzęt

Firma sprzątająca JDF Serwis od samego początku istnienia stawia na jakość i innowacje dlatego korzystamy z nowoczesnych maszyn, urządzeń i sprzętu do sprzątania różnego rodzaju obiektów i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

Technologie jakie stosujemy przy sprzątaniu i czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni są sprawdzone i oparte o obowiązujące standardy i dostosowywane do rodzaju sprzątanej lub czyszczonej powierzchni i zaleceń producentów. Zawsze badamy najnowsze trendy i staramy się iść z duchem czasu szkoląc się i uczestnicząc w różnego rodzaju imprezach branżowych, targach, a także wymieniając się doświadczeniami z innymi firmami z branży w kraju i zagranicą.

Marki, z którymi współpracujemy, to Karcher, Numatic, Nilfisk, Prochem, Tersus i wiele innych renomowanych firm oferujących najnowszej klasy sprzęt i środki.

Do wykonania usługi wykorzystujemy ręczny sprzęt jak również zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia dzięki, którym jesteśmy w stanie sprzątać lub czyścić tysiące m2 różnego rodzaju powierzchni skracając czas do minimum przy zachowaniu wysokiej jakości wykonywanych usług.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy sprzątającej, która jest w stanie zaspokoić Twoje oczekiwania, to zapraszamy do współpracy.

Teren działania

Firma sprzątająca JDF Serwis swoje usługi świadczy głównie na terenie woj. Sląskiego, ale niektóre z usług wykonujemy również na terenie całego kraju.

Usługi jakie wykonujemy na terenie woj. Śląskiego, to między innymi: sprzątanie biur, sprzątanie domów, sprzątanie mieszkań, sprzątanie hal i magazynów, sprzątanie osiedli mieszkaniowych, mycie okien, mycie elewacji, czyszczenie tapicerki, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, czyszczenie posadzek, sprzątanie po remontach oraz wszystkie inne usługi ujęte w ofercie.

Miasta w których działamy, to między innymi: Katowice, Gliwice , Zabrze, Tychy, Mikołów, Rybnik, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Świerklaniec, Orzech, Miasteczko Śląskie, Rybnik, Jaworzno, Częstochowa, Myszków, Pszczyna, Oświęcim, Czerwionka-Leszczyny, Żory, i wiele innych miast woj. Śląskiego

Usługi jakie wykonujemy na terenie całego kraju, to między innymi: Sprzątanie biur ( pow. powyżej 500m2 ), Sprzątanie hal i magazynów ( pow. powyżej 1000 m2 ), mycie okien ( pow. powyżej 1000 m2 ), czyszczenie wykładzin dywanowych ( pow. powyżej 1000 m2 ), czyszczenie posadzek ( pow. powyżej 1000 m2 )

Miasta w jakich działamy, to między innymi: Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódż, Białystok, Gdynia, Gdańsk, Szczecin, Kielce, Zakopane, Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Bydgoszcz, Włocławek, Wałbrzych, Mikołajki, Kalisz, Zielona Góra, oraz wiele innych miast na terenie całego kraju.

Jeśli nie jesteś pewien czy przyjedziemy wykonać usługę do Twojego miasta skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij zapytanie, to nic nie kosztuje.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.