Misja i wizja firmy JDF Serwis

Firma sprzątająca JDF Serwis ma swoją misję i wizję.

Misja firmy

Naszą misją jest wyznaczanie nowych, wyższych standardów w branży usług utrzymania czystości i udostępnianie naszym klientom usług na możliwie najwyższym poziomie. Aby osiągnąć ten cel stale podnosimy kompetencje firmy i pracowników korzystając ze szkoleń, imprez branżowych, targów i dostępnej na Polskim jak i na europejskim rynku wiedzy na temat najnowszych technologii sprzątania obiektów oraz czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Oferując usługi naszym klientom wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz sprawdzone, dedykowane i atestowane środki.

Wizja firmy

Nasza wizja, to znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych i prestiżowych firm sprzątających w Polsce. Chcemy, aby znakiem rozpoznawczym firmy sprzątającej JDF Serwis była wysoka jakość świadczonych i wykonywanych usług.

Chcemy również sukcesywnie tworzyć miejsca pracy dla młodych ambitnych osób, które będą mogły się w naszej firmie realizować.

Zależy nam także na tym, aby mieć wkład w edukację i rozwój branży usług porządkowych oraz podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat tego w jaki sposób utrzymywać obiekty i różnego rodzaju powierzchnie w czystości.

Dane kontaktowe

JDF Serwis

Eryk Grzeszkowiak


ul. Warszawska 14

41-704 Ruda Śląska


Tel.: 509-985-012

GG: 2406582bezpłatna wycena

bez zobowiązań

Co mówią o nas Klienci?

  • Z usług firmy JDF Serwis korzystałam kilka razy zawsze po skończonym remoncie. Dzięki sprawnie działającej ekipie i dobrej organizacji pracy byli w stanie uporać się z całym bałaganem w ciągu 8 godzin. Super kontakt i dokładnie wykonana usługa. Polecam firmę każdemu kto szuka rzetelnej i uczciwej firmy.

    Joanna Wzdęga

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.