SPRZĄTANIE BIUR

Sprzątanie biur

Jeśli szukasz rzetelnej, uczciwej i godnej zaufania firmy, która zajmie się kompleksowym utrzymaniem czystości twojego biura dbając o najdrobniejsze szczegóły i detale, być może zainteresuje cię nasza oferta.

Dlaczego my?

Sprzątanie biur to nasza specjalność. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo na komfort pracy wpływa czyste, zadbane biuro. Dlatego każdego klienta traktujemy wyjątkowo i do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem dbając o najdrobniejsze detale. Mamy wręcz obsesje na punkcie obsługi klienta dlatego możesz być pewien, że współpraca z nami będzie czystą przyjemnością, a twoje biura będą zawsze wysprzątane zapewniając pracę w komfortowych warunkach.

Jak sprzątamy?

Sprzatąnie biur odbywa się w godzinach dogodnych dla klienta. Możemy sprzątać w godzinach funkcjonowania firmy jak również w godzinach przed otwarciem biura lub po jego zamknięciu.Sprzątamy całą dobę, a więc klient może wybrać dogodne dla siebie godziny sprzątania biur.

Do sprzątania biur zatrudniamy tylko sprawdzone i zaufane osoby, które wykazały się sumiennością przy wykonywaniu usług sprzątających.
Na życzenie klienta możemy dbać o zaopatrywanie biura w środki czystości i środki higieniczne takie jak mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci, itp.
Zadbamy również o to, aby mydło, papier toaletowy, ręczniki były na bieżąco uzupełniane

Usługi świadczymy na terenie miasta Katowice oraz całego województwa Śląskiego. Działamy w takich miastach jak: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Tychy, Mikołów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kraków, Opole, Rybnik, Siemianowice, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.