PLACÓWKI EDUKACYJNE

Sprzątanie placówek edukacyjnych

Sprzątanie szkół, przedszkoli i różnego rodzaju placówek edukacyjnych, to usługi które świadczymy w całym województwie Sląskim oraz Małopolsce.
Jesteśmy świadomi tego jak ważne jest utrzymanie czystości w tego typu obiektach na odpowiednim poziomie. Czyste, schludne sale, jadalnie, korytarze oraz toalety, to podstawa w obiektach  i placówkach edukacyjnych.

Powierzenie profesjonalnej firmie sprzątającej nadzór nad utrzymaniem czystości placówki edukacyjnej, to nie tylko prestiż i wygoda, ale przede wszystkim pewność, że obiekty będą należycie wysprzątane, a dzieci, młodzierz i słuchacze będą mogli pracować i przebywać w komfortowych warunkach.

JDF Serwis, to firma sprzątająca, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem szkół, przedszkoli i różnego rodzaju placówek edukacyjnych. Korzystamy ze sprawdzonych maszyn i urządzeń, dzięki którym jesteśmy w stanie na bieżąco utrzymywać czystość posadzek o dużych lub bardzo dużych powierzchniach. Wszystkie środki jakich używamy do sprzątania różnego rodzaju powierzchni są sprawdzone i mają wymagane atesty i certyfikaty.

Usługi jakie świadczymy obejmują takie czynności jak:

 • Bieżące zamiatanie i mycie podług
 • odkurzanie wykładzin dywanowych
 • wycieranie kurzu z krzeseł, biurek, parapetów, półek, szafek oraz wszelkiego rodzaju urzadzeń biurowych
 • mycie okien, przeszkleń, poręczy, luster, drzwi, lamperii oraz innych powierzchni
 • opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków
 • sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń kuchennych
 • sprzątanie i dezynfekcja toalet
 • bierzące uzupełnianie artykułów higienicznych takich jak mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, itp.

Świadczymy również okresowe usługi takie jak:

 • maszynowe doczyszczanie posadzek
 • zabezpieczanie posadzek elastycznych powłokami polimerowymi
 • czyszczenie i odplamianie wykładzin dywanowych
 • czyszczenie obić tapicerskich
 • mycie fasad i elewacji

Oferujemy również bieżące zaopatrywanie obiektów w środki higieniczne takie jak mydło, kostki toaletowe, ręczniki papierowe, papier toaletowy oraz worki na śmieci.

Ofertę cenową przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie biorąc pod uwagę częstotliwość sprzątania, metraż powierzchni oraz indywidualne życzenia klienta. Nasz personel, to młode energiczne i dobrze przeszkolone osoby, które przykładają się do swoich obowiązków najlepiej jak potrafią.

Każdy sprzątany przez nas obiekt ma swojego opiekuna, który sprawuje nadzór nad pracami związanymi ze sprzątaniem obiektu, oraz monitoruje zużycie środków higienicznych i ich bieżące uzupełnianie.

Jeśli szukasz solidnej, godnej zaufania firmy, która podejmie się sprzątania szkoły, przedszkola lub innej placówki edukacyjnej dbająć o najwyższy możliwy poziom wykonywania usługi, to skontaktuj się z nami, a my najszybciej jak to tylko możliwe dokonamy bezpłatnej wyceny sprzątania obiektu.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.