PLACÓWKI MEDYCZNE

Sprzątanie szpitali

Sprzątanie przychodni, szpitali i różnego rodzaju placówek medycznych, to rodzaj usług, do których podchodzimy ze szczególna troska i dokładnością pamiętając o tym jakie jest przeznaczenie tych placówek.

Czystość w placówkach medycznych to sprawa najwyższej wagi i przy sprzątaniu tego rodzaju obiektów nie można pozwolić sobie na żadnego rodzaju kompromisy dlatego też placówki medyczne coraz częściej zlecają sprzątanie profesjonalnym i odpowiednio przeszkolonym firmom sprzątającym.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie przychodni i szpitali firmie sprzątającej?

Firmy sprzątające dysponują nie tylko dobrze przeszkolonym personelem, ale również odpowiednim, specjalistycznym sprzętem oraz środkami, dzięki którym są w stanie świadzcyć usługi na dużo wyższym poziomie niż np. salowa zatrudniona na etat.

Zatrudnienie firmy sprzątającej to oszczędność.
Wbrew pozorom zatrudnienie zewnętrznej firmy do sprzątania przychodni lub szpitala, to oszczędność i coraz więcej placówek medycznych skłania się do zatrudniania firm sprzatających.
Zatrudnienie sprzątaczki na etat w przychodni lub szpitalu, to aż 70% kosztów związanych z utrzymaniem czystości. Zatrudnienie sprzątaczek na etat wiąże się z dużymi kosztami, na które składa się pensja pracownika, odprowadzanie wszystkich składek, urlopy pracownicze, pobyty pracowników na zwolnieniach chorobowych, szkolenia pracowników, odzież dla pracowników, kontrola jakości pracy, obsługa kadrowa, obsługa księgowa, itd.
Wszystkie te czynniki w większym lub mniejszym stopniu generują koszta, które można znacznie zminimalizować zatrudniając firmę sprzątającą.

Warto zwrócić uwagę również na to, że profesjonalne firmy sprzątające dysponują specjalistycznym  i często bardzo drogim sprzętem, na który nie stać placówek medycznych. Dysponując specjalistycznym sprzętem firmy sprzątające potrafią skrócić czas wykonywania usługi do minimum podnosząc jednocześnie jakość wykonywanych usług.

Placówki medyczne zatrudniając firmę sprzątającą oszczędzają również na zakupie ręcznego sprzętu potrzebnego do sprzątania różnych powierzchni takich jak mopy i stelaże do mopów, wiaderka, wózki serwisowe, myjki i ściągaczki do mycia okien, miotły, rękawice gumowe, itp.

Tak więc placówki medyczne decydując się na korzystanie z usług firm sprzątających otrzymują  wykwalifikowany personel, który zna procedury czystościowe obowiązujące w placówkach medycznych, jest również odpowiednio przeszkolony pod kątem stosowanych technologii i preparatów czystościowych. Pracownik taki jest również bardziej wydajny. Jego praca jest zadaniowa, odbywa się w określonych godzinach, jest również nadzorowana i kontrolowana nieustannie pod względem jakości.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie szpitali i przychodni firmie sprzątającej JDF Serwis?

Firma sprzatająca JDF Serwis gwarantuje sprzątanie placówek medycznych zgodnie z najwyższymi standardami higienicznymi. Zapewniamy wykwalifikowany personel oraz ścisły nadzór nad jakością wykonywanych usług dzięki czemu możesz być pewien, że wszystkie powierzchnie bedą idealnie czyste i bezpieczne dla osób korzystających z placówki medycznej.

Zapewniamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do utrzymania czystości oraz sprawdzone środki, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Zapewniamy również środki higieniczne takie jak mydło w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy oraz worki na śmieci.

Szukasz solidnej i rzetelnej firmy sprzątającej, która spełni w stu procentach twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami, a my najszybciej jak to tylko mozliwe dokonamy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.