SPRZĄTANIE OSIEDLI MIESZK.

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych jest jedną z wielu usług, które świadczy Firma sprzątająca JDF Serwis. Obsługujemy osiedla domków jednorodzinnych, blokowiska, szeregowce jak również pojedyncze kamienice.

Zapraszamy do współpracy administratorów budynków, wspólnoty mieszkaniowe, właścicieli kamienic i spółdzielnie mieszkaniowe. Zajmujemy się całoroczną obsługą osiedli mieszkaniowych, która obejmuje:

Sprzątanie budynków – sprzątanie klatek schodowych, mycie okien, sprzątanie piwnic i strychów, utrzymanie czystości wind oraz budynków administracji.

Sprzątanie terenów zewnętrznych – zamiatanie chodników oraz dróg dojazdowych, sprzątanie śmieci z trawników oraz parkingów, utrzymanie porządku wokół pojemników na śmieci, koszenie trawników, odśnieżanie w okresie zimowym.

Sprzątanie osiedli obejmuje również maszynowe czyszczenie posadzek w klatkach schodowych, garażach i parkingach podziemnych, które w zależności od zabrudzenia powinno być co jakiś czas przeprowadzone, aby zachować czysty i estetyczny wygląd osiedli.

Do sprzątania osiedli zatrudniamy rzetelne, sumienne i sprawdzone osoby, które dbają o wysoki poziom wykonywanych usług dbając na bieżąco o czystośc zarówno budynków jak i terenów zewnętrznych.
Posiadamy sprzęt, środki oraz doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania i usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających zarządców obiektów.

Usługi w zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wykonywać cyklicznie np. 1 x w tygodniu lub każdego dnia o określonych godzinach. Możemy również utrzymywać czystość na bieżąco przez cały dzień.

W okresie zimowym nasi pracownicy zadbają o bieżące utrzymanie dróg dojazdowych, chodników oraz parkingów dbając o bieżące odśnieżanie i posypywanie piaskiem lub solą.

Jako firma sprzątająca zapewniamy wysoki poziom wykonywanych usług, dobry kontakt z klientem, elastyczność w podejmowaniu decyzji oraz sumiennych odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy sprzątającej, która zajmie się sprzątaniem osiedli mieszkaniowych dbając o najdrobniejsze szczegóły zadzwoń już dziś i zapytaj o bezpłatną wycenę tel. 509-985-012, lub wypełnij formularz.

Usługi świadczymy na terenie miasta Katowice oraz innych miast woj. Śląskiego takich jak: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tychy, Mikołow, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Jaworzno, Częstochowa i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.