SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Sprzątanie po remoncie

Miałeś remont? Szukasz sprawdzonej ekipy, która szybko i sprawnie upora się z całym bałaganem?

Z przyjemnością Cię wyręczymy i posprzątamy Twój dom, biuro, firmę po remoncie zostawiając po sobie wszystkie powierzchnie idealnie czyste.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, wiedzą i doświadczeniem dzięki któremu jesteśmy w stanie uporać się z każdym problemem i stanąć na wysokości zadania. Sprzątanie po remoncie obejmuje takie prace jak:

  • pozbycie się pyłu poremontowego ze ścian, sufitów i innych powierzchni
  • usunięcie resztek farb, klejów, zapraw z okien oraz płytek
  • maszynowe czyszczenie, mycie posadzek
  • mycie glazury i armatury
  • mycie szafek, blatów, luster
  • mycie okien
  • wyrzucanie śmieci
  • oraz wszelkie inne prace na życzenie klienta.

Remont jest często ” traumatycznym przeżyciem ” dla rodziny lub firmy. Jak w dobrym filmie – zanim nadejdzie piękne zakończenie w postaci odnowionego wnętrza, główny bochater ( czyli Ty ) musi przeżyć chwilę grozy i zwątpienia. Kiedy prace remontowe dobiegną końca twoim oczom ukażą się tony kurzu, pyłu, trochę gruzu i mnóstwo plam.
Sprzątanie po remontach, to ciężka praca, do której wykonania często potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, odpowiednio dobrane środki i zgranie ekipy, która wie jak radzić sobie z poszczególnymi pracami, aby osiągnąć optymalne efekty przy minimalnym nakładzie czasu.

Jeśli szukasz sprawdzonej, rzetelnej firmy, która szybko i sprawnie wysprząta Twój dom, biuro lub firmę po remoncie zostawiając po sobie idealnie czyste powierzchnie, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta.

Nasz zespół, to młode, energiczne i dobrze wyszkolone osoby dzięki czemu prace przebiegają szybko i sprawnie.

Zadzwoń już dziś i zamów bezpłatną wycenę. Tel. 509-985-012, lub wypełnij formularz

Sprzątanie po remontach, to usługi które świadczymy na terenie miasta Katowice, oraz całego województwa Śląskiego. Sprzątamy po remontach między innymi w takich miastach jak: Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Mikołow, Bytom, Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice, Rybnik, Opole, Częstochowa, Kraków, Będzin, Łaziska i wiele innych.

Skontaktuj się z nami
ul. Warszawska 14, 41-704 Ruda Śląska
509-985-012
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.